O Nas

O Nas

DIAMENT CAR

Diament Car to firma która zajmuję się szeroką kosmetyką samochodową. Oferujemy szeroki wachlarz usług począwszy od podstawowego mycia i czyszczenia samochodu po korektę lakieru czy różnego rodzaju zabezpieczenia pojazdu np. powłoki ceramiczne. Naszym zadaniem jest przywrócenie pojazdu do stanu wzorowego. Do każdego samochodu podchodzimy indywidualnie. Pracujemy na najlepszych produktach i kosmetykach samochodowych co zwiększa efekt naszych prac. Swoją pracę wykonujemy rzetelnie i dokładnie. Detailing to nie tylko nasza praca ale również pasja. Nasze zabiegi podnoszą walory estetyczne auta, a usługi konserwacyjne i zabezpieczające zwiększają żywotność oraz wartość rynkową pojazdu. Naszą ofertę kierujemy do  wszystkich pojazdów. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Liczymy na Państwa obecność oraz zaufanie.

0 +

Doświadczenie

DLACZEGO WŁAŚNIE MY

ZAPEWNIAMY NAJLEPSZY SERWIS DLA TWOJEGO POJAZDU

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Najlepszy rodzaj usług
100%
Certyfikowany zespół
90%
Przytulne miejsce
98%
Najlepsza gwarancja
97%

AUTO DETAILING PROFESJONALNA KOSMETYKA TWOJEGO AUTA!

Oferujemy szeroki wachlarz usług począwszy od podstawowego mycia i czyszczenia samochodu po korektę lakieru czy różnego rodzaju zabezpieczenia pojazdu np. powłoki ceramiczne.